Search
  • Yafit Dahan

אירוע אינטימי גדול מהחיים.

הרבה מהזוגות שהייתי אמורה לעצב להם את האירוע עומדים מול אותן דילמות שזוגות נוספים מתמודדים איתן-האם לדחות את האירוע לסוף הקיץ? האם להעביר אותו לחורף? ומה יהיה אם גם בחורף תהיה התפרצות נוספת? מה לגבי בעלי אולמות שלא מוכנים להחזיר מקדמה, גם אם החלטתם על ביטול האירוע? אז לא להכל יש לי תשובות, אבל יש לי בהחלט הרבה מאוד רעיונות יצירתיים למי מכם שהחליטו לבחור דווקא בחתונה מצומצמת כדי לא לדחות את החתונה, ולבסוף תהיה רשימת פריטים שהיא "must" בכל חתונה קטנה כגדולה.אז חתונה מצומצמת היא כנראה לא מה שרובכם חלמתם עליו, אבל מכורח הנסיבות תערכו חתונה לקרובים ביותר, וזה אומר הורים ואחים משני הצדדים (כמובן בהתאם להנחיות משרד הבריאות). כעת, מה שאמור היה להתנהל על ידי מנהל האירוע באולם עובר אליכם ואתם הופכים להיות המפיקים של האירוע. כאן כבר תוכלו להקל על עצמכם, ולשכור את שירותיו של "מפיק ליום אחד". זהו אומנם שירות בתשלום ורוב הזוגות ששוכרים את שירותיו של "מפיק ליום אחד" עושים זאת כדי להוריד מעצמם ומבני המשפחה הקרובה לחץ ביום האירוע. חשוב מכך, המפיק יעזור לכם לארגן ולחבר את כל הגורמים ביום המיוחד שלכם, כמו: קייטרינג, אולם, עיצוב, רב ודי.ג'יי וידאג לכך שהאירוע יעבור חלק. אז כיוון שמעולם לא הפקתם אירוע ובהנחה שתרצו להקל על עצמכם כמה שיותר שווה לשקול ולהשתמש בשירות זה, שהוא איננו יקר במיוחד ומוריד מכם הרבה מאוד כאב ראש.


אז בין אם יש מפיק לאותו היום ובין אם אין, נמשיך הלאה לדבר החשוב הבא והוא מיקום.

למי מכם שאין להם קרובי משפחה עם חצר מפנקת יכולים לבחון אופציות של וילות עם חצר או בריכה שבדרך כלל משכירים למסיבות רווקים ורווקות, או בתי כנסת יפהפיים שאפשר לערוך בהם את טקס החופה וגם את הארוחה והמסיבה. בחיפוש מהיר בגוגל או באתר של mit4mit תמצאו הרבה מאוד אופציות נהדרות שיתאימו לאירוע חתונה קטן ואינטימי.


בשלב הבא תצטרכו לדאוג לחלק החשוב ביותר בחתונה וזו החופה.

גם כאן הבחירה היא שלכם. החופה יכולה להיות ארבעה מקלות פשוטים עם טלית קשורה מעל וזה הכל, אבל זוגות שבכל זאת רוצים להשקיע קצת יותר יכולים לשכור חופה. היא יכולה להיות "פשוטה" - חופה מסורתית מארבעה מוטות במבוק עם פרוכת לבנה שאוחזים בה ארבעה אנשים או חופה עומדת - גדולה יותר ומרשימה בשילוב בדים ופרחים. כמובן שהעלויות משתנות מחופה לחופה וממעצב למעצב ולדעתי, דווקא בחופה שווה להשקיע קצת יותר, כיוון שעל רקע החופה רוב הצילומים המשפחתיים יתרחשו.


כיוון שהחתונה קיבלה אופי שונה מזה שחלמתם עליו מלכתחילה אפשר להשקיע מעט יותר בכל מה שקורה מסביב, ולמה

הכוונה? תמיד תוכלו לבחור בכיוון הפחות יקר ולהזמין מגשי אירוח וקינוחים מוכנים מראש, אבל אם התקציב מאפשר לכם וכיוון שזהו אירוע אינטימי ולא רב משתתפים, אפשר לשקול ולהשתמש בשירותיו של שף פרטי ולדאוג לארוחה מפנקת ומשודרגת לאורחים שלכם. בנוסף, תוכלו לארגן שולחנות מעוצבים עם סידורי פרחים עשירים שיקנו לשולחנות מראה קצת יותר מיוחד ו"חתונתי" ואולי גם להזמין עוגת חתונה מיוחדת ומרהיבה, ובעצם להשקיע יותר בפרטים הקטנים שבסופו של דבר הם אלה שיגרמו לאירוע שלכם להיות בלתי נשכח.ומה לגבי המוזיקה? גם כאן לא הייתי מוותרת על שירותי הדי.ג'יי. מוזיקה יוצרת אווירה ואתם לא רוצים להתעסק בערב של החתונה שלכם עם פלייליסטים מיו-טיוב. החתונה שלכם אומנם קיבלה אופי אחר אבל עדיין מגיע לכם להתפנק וליהנות ממנה עד הסוף, סביר להניח שתוכלו להגיע איתו למחיר טוב בערב אינטימי כזה.


אז מה שנותר כעת זה לשזור את הכל יחד לאירוע אינטימי ומפנק שיכול להיות שיפתיע גם אתכם.


וכמו שהבטחתי בהתחלה, להלן פריטי חובה להם תזדקקו בטקס החופה, בין אם החתונה גדולה או קטנה:

- חופה ופרוכת

- טלית

- הינומה

- טבעות

- כתובה

- כוס יין לברכות

- יין אדום או לבן

- כיפות

- כוס לשבירה


***כוס לשבירה -לוקחים כוס יין רגילה, שוברים את הרגל, עוטפים בנייר אלומיניום וחשוב מאוד - ברגע השבירה מניחים אותה על הצד.


חשוב מאוד! אם החלטתם לערוך את החתונה בשעות הערב רצוי מאוד להתייעץ עם הצלם לגבי תאורה במקום ולדאוג שהוא יוכל להביא איתו תאורה שתתאים לצילומים.


וטיפ אחרון ממני אליכם, אם בעל האולם בשום אופן לא מוכן להחזיר את המקדמה, ואתם לא מתכננים חתונה גדולה נוספת אחרי החתונה הקטנה שתעשו, אולי כדאי לשמור את ה"זיכוי" לברית או הבריתה שתגיע בהמשך. שיהיה במזל טוב!
111 views0 comments

Recent Posts

See All
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now