Search
  • Yafit Dahan

חתונה קטנה. לא מה שחשבתם.

כנראה שהתחום האחרון שיחזור לשגרה בתום תקופת הקורונה אלו האירועים בהיקפים גדולים. חתונות, בר מצוות ובריתות עמוסות אורחים שיחזרו לפזז על רחבת הריקודים בתוך אולם אירועים מעוצב עם פרחים מכל עבר... עד שזה יקרה,

סביר להניח שהאירועים והשמחות שהכרנו עד כה יעברו גם הם שינוי.


אז איך יראה היום שאחרי? כמו דברים רבים אחרים שיעברו שינוי ויתאימו עצמם לתקופה המאתגרת הזו, גם האירועים יהפכו להיות קטנים ואינטימיים יותר. אז נכון, תאלצו להיפרד מ-350 המוזמנים (לפחות) וכנראה שתצטרכו לחשוב טוב טוב את מי באמת חשוב לכם לראות ביום המיוחד הזה, אבל מצד שני זה הזמן לנצל את התקופה ולתכנן חתונה קטנה שתפתיע גם אתכם.

הבאנו לכם כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב כשמחליטים לקיים חתונה קטנה ומדליקה. ונתחיל איך לא, בעיצוב.

חתונות קטנות היו כאן מאז ומעולם, ותתפלאו כמה מקומות לאירועים קטנים, מלאי שיק קיימים סביבכם. למה זה קשור לעיצוב של האירוע שלכם? מיד תבינו. שלל המקומות שמותאמים לאירועים עם כמות אורחים קטנה כבר מעוצבים לעילא ולעילא. בין אם אלה מבנים אורבניים עמוק בתוך תל אביב עם ספריות מעוצבות בהיקף עליהן תמצאו אלמנטים עיצוביים בדוגמת ספרים, עששיות ופסלים, ברים משודרגים, גופי תאורה מדליקים, וריהוט סלוני ביתי וחמים או בין אם זה מבנה יפואי עם קשתות גבוהות שעוטפות אתכם מכל כיוון. היתרון במקומות אלו הוא שההשקעה שלכם בעיצוב האירוע עצמו קטנה מבחינת נפח, ואת התקציב ששמתם בצד לטובת העיצוב תוכלו להפנות לעיצוב החופה שלכם ומרכזי השולחן שהם המרכיבים המרכזיים בכל חתונה קטנה או גדולה ואולי אפילו לחסוך קצת.

בבואנו לעצב את האירוע שלכם כמובן שנתחשב בראש ובראשונה בנראות הכללית של המקום, וייתכן שקונספט החתונה שדמיינתם ל-350 איש פחות יתאים מבחינת העיצוב למקום קטן יותר.

לדוגמה, סידורי פרחים על כלים גבוהים במרכז השולחן מתאימים יותר לחללים עם תקרה גבוהה ומרחב בעוד שסידורי פרחים נמוכים מתאימים יותר למקומות אינטימיים וקטנים יותר.כעת כשגם מרכזי השולחן הצטמצמו מבחינת כמות אפשר להשקיע קצת יותר בכל שולחן ושולחן עם פלייסמנט אישי לכל אורח שיכול להכיל מסר אישי מהזוג, קשירה של מפיות עם חבקים מתאימים לקונספט, והוספה של פרח אישי לכל אורח.

אם החתונה שלכם הופכת קטנה ואינטימית תאמצו את הקונספט עד הסוף.גולת הכותרת של האירוע שלכם היא ללא ספק החופה. רבות מהתמונות של הערב המיוחד שלכם והמשפחה הקרובה, יצולמו כשברקע החופה היפהפייה שלכם ולכן אנו נמליץ בחום להשקיע בעיצוב החופה. אבל גם כאן תוכלו להיות קצת יותר יצירתיים בחסות הקורונה ולשתף את המשפחה הקרובה שלכם בהכנת "פרוכת משפחה/חברים". ולמה הכוונה?

פרוכת שכל בני המשפחה והחברים לוקחים חלק בהכנתה. ולהלן ההסבר היותר מפורט:

תוכלו לרכוש בדים בצבעים שתבחרו, אותם תחלקו ל- 28 ריבועים שווים בגודל 30/30 ס"מ וריבוע מרכזי גדול נוסף בגודל 1.5 מטר (נחזור אליו בהמשך). את 28 הריבועים תחלקו בין קרובי המשפחה/חברים קרובים (רצוי לבחור בקרובים יצירתיים במיוחד), ותבקשו מהם לרקום, לצייר, או לרשום מסר של אהבה. כעת נחזור לריבוע המרכזי הגדול בגודל

1.5 מטר. הוא שלכם, והוא יהיה המרכז של הפרוכת תחתיה תינשאו. עליו תוכלו להחליט לרקום את שמותיכם, תאריך החתונה או כל מסר אחר.

כעת, את כל ריבועי הבדים שתאספו מקרובי המשפחה והחברים נתפור בהיקף הריבוע המרכזי שלכם לפרוכת אחת גדולה שבסוף התהליך תהיה בגודל 2.10/2.10 ואותה נחבר ביום האירוע לחופה שלכם.

בתמונה, אופציה אחרת נוספת והיא פרוכת טלאים עליה רקומים מסרים של אהבה שכל כולה מעשה ידיכם.לסיכום, חתונה קטנה יכולה יכולה להפתיע אתכם ובגדול.

החיסכון בעיצוב של אירוע קטן לעומת אירוע גדול רב מוזמנים יכול להגיע לעיתים גם לעשרות אלפי שקלים,

ומלבד החיסכון הכלכלי, תוכלו להקדיש יותר תשומת לב לפרטים הקטנים, ולארגן אירוע גדול בחוויה אינטימית.

נתראה באירוע הבא...

253 views0 comments

Recent Posts

See All
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now